Jak se připravit na venkovní focení
Venkovní prostředí je tím nejlepším místem, jaké si pro focení zvolit. Především pokud se fotí rodina s menšími dětmi. Vaše ratolesti mají venku naprostou volnost, díky které pak vzniknou přirozené fotografie.
Co se týče oblečení, volte vždy pohodlný outfit, ve kterém se cítíte přirozeně. Na fotografiích dávám přednost poloformálnímu stylu. Z barev preferuji přírodní odstíny. Na jaře a v létě sáhněte po světlých odstínech žluté, růžové či modré, na podzim naopak po sytějších tónech červené, žluté či modré. Vždy uvítám bílou, hnědou nebo béžovou barvu. Na fotografiích také dobře vypadá riflovina a věci s krajkou. Pokuste se prosím vyhnout potiskům, flitrům a příliš barevným kombinacím. Ideální by bylo oblečení všech členů rodiny barevně i stylově sladit.
Není třeba vozit celý šatník. Během focení se maximálně jednou převléknete. Jen pokud si výběrem nejste jistí, dovezte toho více a vše doladíme na místě.
  • Tip pro ženy: legny/ rifle, delší tunika/volný svetřík, šátek kolem krku, šaty/ těhu šaty
  • Tip pro muže: Kalhoty/ šortky, polotriko/ jednobarevné triko + košile, svetr
  • Tip pro děti: rifle/ šortky, košile, polo triko, kšandy, punčošky + sukýnka/šatečky, halenka s volánky, čelenka do vlasů